Tule konsultatsiooni!

KATRIIN: Olin kindel, et ei lähe välismaale õppima, aga igaks juhuks kandideerisin. Juhtus see, et sain sisse ja läksingi Inglismaale õppima ning hiljem USA-sse end koolitama. Need reisid on olnud pikimad, raskeimad  ja samas parimad, mis mu elus juhtunud on. Soovin inspireerida ka teisi: olen aidanud õpilasi välismaa ülikoolidesse kandideerimisel üle 6 aasta. Ilmselt olen selle aja jooksul juba kõikide välismaaga seotud hirmude ja küsimustega kokku puutunud, aga tule ja pane mind proovile.

Miks minna välismaale õppima? – Aga miks mitte? Elu on liiga lühike, et mitte kasutada võimalusi, mis meile antud on. Kui Sa ei proovi, ei saa Sa iialgi teada, mis oleks võinud olla…

Kirjuta Katriinile: katriin.visamaa@dreamfoundation.eu

 

KATRIN: Teadsin, et tahan kindlasti Inglismaale õppima minna juba põhikooli alguses, kuid kui kandideerimise aeg päriselt kätte jõudis, ei olnud lõplik otsus enam nii kerge. Mõnda aega kaaludes tundus Inglismaa variant siiski huvitavam ja loogilisem. Läksin bakalaureuse õppesse aastal 2014 ja olen äsja lõpetanud ka magistri. Õppisin ja töötasin Inglismaal kokku 4 aastat, seega olen sealsete eluoludega hästi kursis. Jagan hea meelega oma teadmisi ja kogemusi huvilistele ning võin Sulle abiks olla nii mõnegi tähtsa otsuse langetamisel!

Kirjuta Katrinile: katrin.repetskaja@dreamfoundation.eu

 

KIIRI: 2014. aastal alustasin õpinguid Inglismaal, erialaga Events and Leisure Marketing. Mõte välismaal õppimisest, mis tundus alguses nii kauge ja ebareaalne, sai siiski ellu viidud. Peale kõrghariduse sain sealt kaasa mitme aasta jagu meeleolukaid mälestusi ning sõpru eri rahvustest. Kui vähegi oled valmis asuma elama välisriiki, soovitan seda just õpingute aastateks, sest just siis oled ümbritsetud omaealistest mõttekaaslastest ning valmis proovima kõike, mis elu ette toob.

Mõtisklus: Miks limiteerida end võimalusega õppida Eestis kui võiks proovida ka mujale?

Kirjuta Kiirile: kiiri.toomberg@dreamfoundation.eu

 

 

 

BRONEERI ENDALE AEG TASUTA KONSULTATSIOONILE:

 

%d bloggers like this: