Tule konsultatsiooni!

Dream Foundationisse on koondunud noored ja tegusad inimesed, kes on ise välismaal õppinud ning Eestisse naastes tahtnud teha midagi teiste heaks. Tegu on valdkonna tõeliste fännidega, kes hea meelega aitavad kõiki huvilisi ning on toeks kogu välismaale kandideerimise protsessi vältel.

KATRIIN: Olin kindel, et ei lähe välismaale õppima, aga igaks juhuks kandideerisin. Juhtus see, et sain sisse ja läksingi Inglismaale õppima ning hiljem USA-sse end koolitama. Need reisid on olnud pikimad, raskeimad  ja samas parimad, mis mu elus juhtunud on. Soovin inspireerida ka teisi: olen aidanud õpilasi välismaa ülikoolidesse kandideerimisel juba aastaid. Ilmselt olen selle aja jooksul juba kõikide välismaaga seotud hirmude ja küsimustega kokku puutunud, aga tule ja pane mind proovile.

Kirjuta Katriinile: katriin.visamaa@dreamfoundation.eu

 

BIRGIT: Otsuse Inglismaale ülikooli õppima minna tegin ma tegelikult päris varakult, kuid eriala osas sai suure valikuvõimaluse tõttu pead vaevatud ikka korralikult. Välismaale elama minek tundus alguses kui suur ja veidike ka hirmutav seiklus, kuid uude koduriiki sisse elamine käis kiirelt ning nüüdseks ongi juba 3 väga vinget ülikooli aastat selja taga. Võin kindlalt väita, et mugavustsoonist välja astumine oli kindlasti see õige otsus ning viis  põneva kogemuseni. Hea meelega aitan ka Sind, et küsimused  saaksid vastused ja ka Sinu kogemus välismaa ülikoolis oleks sama vinge kui mul!

 

Kirjuta Birgitile: birgit.tammiste@dreamfoundation.eu

 

KATRIN: Teadsin, et tahan kindlasti Inglismaale õppima minna juba põhikooli alguses, kuid kui kandideerimise aeg päriselt kätte jõudis, ei olnud lõplik otsus enam nii kerge. Mõnda aega kaaludes tundus Inglismaa variant siiski huvitavam ja loogilisem. Läksin bakalaureuse õppesse aastal 2014 ja olen äsja lõpetanud ka magistri. Õppisin ja töötasin Inglismaal kokku 4 aastat, seega olen sealsete eluoludega hästi kursis. Jagan hea meelega oma teadmisi ja kogemusi huvilistele ning võin Sulle abiks olla nii mõnegi tähtsa otsuse langetamisel!

Kirjuta Katrinile: katrin.repetskaja@dreamfoundation.eu

 

SOOVIN KUTSET DREAM FOUNDATIONI TASUTA KONSULTATSIOONI: